Kaynarca Arçelik Servisi

Beyaz eşya üreticileri her gün yeni ve farklı ürünler geliştiriyorlar. Her yeni ürün teknik servisler için ilave eğitim demektir. Çünkü, ürünlerin her birinin ayrı fonksiyonları ve teknik altyapısı bulunmaktadır ve bilgilerin yenilenmesi gerekmektedir. Eğtimin önemini çok iyi bilen Pendik Kaynarca Arçelik Servisi, bünyesindeki teknik kadronun sürekli eğitimlerle kendilerini geliştirmelerini sağlamakta, müşterilerinin beklentilerine en doğru ve en kaliteli çözümleri sunmaktadır.

20 yılı aşkın bir süredir beyaz eşya bakım ve onarım çalışmaları konusunda faaliyet gösteren firma, garantisi olmayan beyaz eşyalarınızın her türlü sorununu hızlı bir şekilde gidermektedir. Servis taleplerinizi süratli bir şekilde değerlendiren firma, aynı gün içine randevu vermeye çalışmaktadır vaixdyi. Verilen randevuya tam zamanında giden firma teknik ekipleri, beyaz eşyanızın sorununu tam olarak belirlemek için öncelikle arıza tespit çalışması yapmaktadırlar. Bu çalışmada belirlenen arıza ile ilgili müşteriye bilgi verilerek onayı alınmakta ve sonrasında da tamir işlemlerine geçilmektedir. Acıbadem Arçelik Servisi, onarımı yapılan cihazı müşterisine çalışır durumda teslim ederken, servis formu ile birlikte 1 yıllık ücretsiz bakım garantisini de hediye olarak vermektedir. Firmanın verdiği bu garanti süresinde onarımdan kaynaklanan bir sorun meydana geldiğinde, firma garanti kapsamında bu sorunu bedelsiz olarak gidermekte ve servis vermektedir. Onarım esnasında kullanılan yedek parçalar cihazın orijinal parçaları olup, orijinal olmayan garantisiz yedek parçalar kesinlikle takılmamaktadır. Firma, birçok teknik servisten farklı olarak ilave ayrıcalıkları her müşterisine sunmaktadır. Örneğin 7/24 sunduğu servis hizmetleri ile mesai saatleri dışında veya tatil günlerinde yaşayabileceğiniz beyaz eşya arızalarınızda servis hizmetlerini aksatmadan sürdürmektedir. Ayrıca, mobil servis uygulaması ile de acil olarak çözülmesi gereken sorunları en yakın mobil ekip adresinize yönlendirilerek gidermeye çalışmaktadır. Tüm bu avantajlar ile firma müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmakta, onların taktirini ve beğenisini kazanmaktadır.

Kaynarca Arçelik Servisi, garantisi sona ermiş beyaz eşyalarınızı uygun fiyat avantajları ve sağladığı diğer ayrıcalıklarıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Siz de firmayı arayarak bu avantajlardan faydalanabilir, beyaz eşyalarınızı uzun süreler sorunsuzca kullanmayı sürdürebilirsiniz.

Posted in Bölgeler, pendik arçelik servisi and tagged , .