Kurtköy Arçelik Servisi

Kurtköy Arçelik servisi olarak uyarıyoruz beyaz eşyalarınızı ilk aldığınız gibi sorunsuz bir şekilde kullanmak sizlerin elinde. Nasıl mı? Periyodik olarak yaptıracağınız kontroller ve bakım sayesinde, beyaz eşyalarınızın arızaya mahal vermeden kullanmanız mümkün. Dolayısıyla, belirli sürelerde bakım hizmetlerinden yararlanmanız önemlidir.

Pendik Kurtköy Arçelik Servisi, garanti süresi bitmiş olan beyaz eşyalarınızın 20 yıldan bu yana her türlü bakım ve onarımlarını yapmakta, müşterilerine en doğru ve kaliteli servis hizmetlerini sunmaya çalışmaktadır. Arızalanan beyaz eşyanız ile ilgili servis taleplerinizi en kısa sürede karşılamaya çalışan firma, verdiği servis randevularına sadık kalarak müşterilerinin hızlı hizmet almasını sağlamaktadır. Servis için verilen adrese ulaşan teknik ekipler, onarıma başlamadan önce arızanın nereden ve ne şekilde olduğunu belirlemekte, bunun için arıza tespit çalışması yapmaktadırlar. Bu çalışma neticesinde belirlenen arıza ile ilgili detay bilgiler müşteriye verilmekte, onay alındıktan sonra tamir işlemlerine başlanmaktadır. Beyaz eşyada yapılan her türlü onarım çalışması garantili şekilde yapılmakta olup, değiştirilen arızalı parçalar da garantili ve orijinal olarak değiştirilmektedir. Hiçbir şekilde ve durumda orijinal olmayan yedek parçalar beyaz eşyanıza takılmamaktadır. Firma, yaptığı onarım çalışmasını tamamladıktan sonra, cihazı servis tutanağı ile teslim etmekte, bunun yanında da 1 yıl geçerliliği olan ücretsiz bakım garantisini de hediye olarak vermektedir. Verilen garanti süresinde beyaz eşyanızda onarımdan kaynaklanan bir sorun oluşursa, firma bu sorunu garanti kapsamında bedelsiz olarak gidermektedir. Kurtköy Arçelik Servisi, haftanın yedi günü 24 saat süreyle beyaz eşya servis taleplerinize cevap vermekte, ister gece ister tatil günü olsa da teknik servis hizmetlerini aralıksız olarak sürdürmektedir. Ayrıca, mobil yani gezici servis uygulaması ile de birden bire oluşan beyaz eşya arızalarınızı en yakın gezici ekibi yönlendirerek süratli bir şekilde karşılamaktadır.

Dragos Arçelik Servisi, garantisiz beyaz eşyalarınızı sanki fabrika garantisi altındaymış gibi rahat kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Uygun fiyat koşulları, sağladığı avantajları ve ayrıcalıkları ile müşterilerinin memnuniyetini ve taktirini kazanmaktadır. Her türlü bakım ve onarım işleriniz için bir telefonla ulaşmanız ve randevu almanız yeterli olacaktır.

Posted in Bölgeler, pendik arçelik servisi and tagged , .