Pendik Arçelik Servisi

Günümüz modern dünyasında yaşamı kolaylaştıracak pek çok yeni nesil teknolojiye sahip olan ürün ya da cihaz günlük yaşam içerisinde çok daha etkin bir rol üstleniyor. Özellikle gelişen modern dünyamızda artık insanların ihtiyaçlarına göre modern çözümler sunan teknolojiler geliştiriliyor. Bunun başında da özellikle her ev için temel ihtiyaçlardan birisi olan beyaz eşya teknolojileri geliyor.  Dünya devi Arçelik markasının geliştirmiş olduğu üstün teknolojiye sahip olan beyaz eşya ürünleri, evde büyük kolaylıklar sunuyor.

Arçelik markalı beyaz eşya modelleri ile ilgili olarak ihtiyaç duydukları bakım hizmetleri ve kaşı karşıya kaldıkları arızalanmalar ile ilgili olarak onarım servis hizmetlerini modern ve teknolojik olarak sunmaktayız.  Bu sayede Arçelik markalı çamaşır makinenizde oluşabilecek her tür arıza için en kısa süre içerisinde kaliteli servis hizmeti sağlamaktayız. Pendik Arçelik Servisi için en sık olarak gelen arıza müracaatı ise çamaşır makinesinin deterjan çekmecesinden su kaçırmasıdır. Arçelik markalı çamaşır makinelerinizde oluşan bu gibi arızalar ilk olarak çamaşır makinenizin giriş suyunun basıncı fazla olabilir, bu yüzden şebeke suyu musluklarını kısarak çamaşır makinenizin giriş suyu basıncını düşürebilirsiPendik Arçelik Servisiniz.

Eğer sorun çözülmediyse taşıyıcı ayaklar dengede olmayabilir, bu yüzden taşıyıcı ayakları dengeye getirmelisiniz. Bu işlemde çamaşır makinenizin deterjan çekmecesindeki su kaçırma sorununa çözüm olmazsa deterjan çekmecesi yerine tam oturmuyor ya da çekmecede çatlak olabilmektedir. Bu noktada çekmeceyi yerinden çıkarıp, iyice temizledikten sonra yerine yeniden takmanız gerekmektedir.  Eğer çatlak var ise Pendik Arçelik Servisi merkezimize başvurmanız gerekmektedir. Servisimiz çekmecedeki çatlak tamir edilebilir düzeyde ise tamiri gerçekleştirmektedir. Ancak değişim gerekiyor ise orijinal Arçelik deterjan çekmecesi ile değişimi gerçekleştirilmektedir.

Posted in Bölgeler, pendik arçelik servisi and tagged .