Kaynarca Arçelik Servisi

Beyaz eşya üreticileri her gün yeni ve farklı ürünler geliştiriyorlar. Her yeni ürün teknik servisler için ilave eğitim demektir. Çünkü, ürünlerin her birinin ayrı fonksiyonları ve teknik altyapısı bulunmaktadır ve bilgilerin yenilenmesi gerekmektedir. Eğtimin önemini çok iyi bilen Pendik Kaynarca Arçelik Servisi, bünyesindeki teknik kadronun sürekli eğitimlerle kendilerini geliştirmelerini sağlamakta, müşterilerinin beklentilerine en doğru ve en kaliteli çözümleri sunmaktadır.

20 yılı aşkın bir süredir beyaz eşya bakım ve onarım çalışmaları konusunda faaliyet gösteren firma, garantisi olmayan beyaz eşyalarınızın her türlü sorununu hızlı bir şekilde gidermektedir. Servis taleplerinizi süratli bir şekilde değerlendiren firma, aynı gün içine randevu vermeye çalışmaktadır vaixdyi. Verilen randevuya tam zamanında giden firma teknik ekipleri, beyaz eşyanızın sorununu tam olarak belirlemek için öncelikle arıza tespit çalışması yapmaktadırlar. Bu çalışmada belirlenen arıza ile ilgili müşteriye bilgi verilerek onayı alınmakta ve sonrasında da tamir işlemlerine geçilmektedir. Acıbadem Arçelik Servisi, onarımı yapılan cihazı müşterisine çalışır durumda teslim ederken, servis formu ile birlikte 1 yıllık ücretsiz bakım garantisini de hediye olarak vermektedir. Firmanın verdiği bu garanti süresinde onarımdan kaynaklanan bir sorun meydana geldiğinde, firma garanti kapsamında bu sorunu bedelsiz olarak gidermekte ve servis vermektedir. Onarım esnasında kullanılan yedek parçalar cihazın orijinal parçaları olup, orijinal olmayan garantisiz yedek parçalar kesinlikle takılmamaktadır. Firma, birçok teknik servisten farklı olarak ilave ayrıcalıkları her müşterisine sunmaktadır. Örneğin 7/24 sunduğu servis hizmetleri ile mesai saatleri dışında veya tatil günlerinde yaşayabileceğiniz beyaz eşya arızalarınızda servis hizmetlerini aksatmadan sürdürmektedir. Ayrıca, mobil servis uygulaması ile de acil olarak çözülmesi gereken sorunları en yakın mobil ekip adresinize yönlendirilerek gidermeye çalışmaktadır. Tüm bu avantajlar ile firma müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmakta, onların taktirini ve beğenisini kazanmaktadır.

Kaynarca Arçelik Servisi, garantisi sona ermiş beyaz eşyalarınızı uygun fiyat avantajları ve sağladığı diğer ayrıcalıklarıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Siz de firmayı arayarak bu avantajlardan faydalanabilir, beyaz eşyalarınızı uzun süreler sorunsuzca kullanmayı sürdürebilirsiniz.

Kurtköy Arçelik Servisi

Kurtköy Arçelik servisi olarak uyarıyoruz beyaz eşyalarınızı ilk aldığınız gibi sorunsuz bir şekilde kullanmak sizlerin elinde. Nasıl mı? Periyodik olarak yaptıracağınız kontroller ve bakım sayesinde, beyaz eşyalarınızın arızaya mahal vermeden kullanmanız mümkün. Dolayısıyla, belirli sürelerde bakım hizmetlerinden yararlanmanız önemlidir.

Pendik Kurtköy Arçelik Servisi, garanti süresi bitmiş olan beyaz eşyalarınızın 20 yıldan bu yana her türlü bakım ve onarımlarını yapmakta, müşterilerine en doğru ve kaliteli servis hizmetlerini sunmaya çalışmaktadır. Arızalanan beyaz eşyanız ile ilgili servis taleplerinizi en kısa sürede karşılamaya çalışan firma, verdiği servis randevularına sadık kalarak müşterilerinin hızlı hizmet almasını sağlamaktadır. Servis için verilen adrese ulaşan teknik ekipler, onarıma başlamadan önce arızanın nereden ve ne şekilde olduğunu belirlemekte, bunun için arıza tespit çalışması yapmaktadırlar. Bu çalışma neticesinde belirlenen arıza ile ilgili detay bilgiler müşteriye verilmekte, onay alındıktan sonra tamir işlemlerine başlanmaktadır. Beyaz eşyada yapılan her türlü onarım çalışması garantili şekilde yapılmakta olup, değiştirilen arızalı parçalar da garantili ve orijinal olarak değiştirilmektedir. Hiçbir şekilde ve durumda orijinal olmayan yedek parçalar beyaz eşyanıza takılmamaktadır. Firma, yaptığı onarım çalışmasını tamamladıktan sonra, cihazı servis tutanağı ile teslim etmekte, bunun yanında da 1 yıl geçerliliği olan ücretsiz bakım garantisini de hediye olarak vermektedir. Verilen garanti süresinde beyaz eşyanızda onarımdan kaynaklanan bir sorun oluşursa, firma bu sorunu garanti kapsamında bedelsiz olarak gidermektedir. Kurtköy Arçelik Servisi, haftanın yedi günü 24 saat süreyle beyaz eşya servis taleplerinize cevap vermekte, ister gece ister tatil günü olsa da teknik servis hizmetlerini aralıksız olarak sürdürmektedir. Ayrıca, mobil yani gezici servis uygulaması ile de birden bire oluşan beyaz eşya arızalarınızı en yakın gezici ekibi yönlendirerek süratli bir şekilde karşılamaktadır.

Dragos Arçelik Servisi, garantisiz beyaz eşyalarınızı sanki fabrika garantisi altındaymış gibi rahat kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Uygun fiyat koşulları, sağladığı avantajları ve ayrıcalıkları ile müşterilerinin memnuniyetini ve taktirini kazanmaktadır. Her türlü bakım ve onarım işleriniz için bir telefonla ulaşmanız ve randevu almanız yeterli olacaktır.

Pendik Arçelik Servisi

Günümüz modern dünyasında yaşamı kolaylaştıracak pek çok yeni nesil teknolojiye sahip olan ürün ya da cihaz günlük yaşam içerisinde çok daha etkin bir rol üstleniyor. Özellikle gelişen modern dünyamızda artık insanların ihtiyaçlarına göre modern çözümler sunan teknolojiler geliştiriliyor. Bunun başında da özellikle her ev için temel ihtiyaçlardan birisi olan beyaz eşya teknolojileri geliyor.  Dünya devi Arçelik markasının geliştirmiş olduğu üstün teknolojiye sahip olan beyaz eşya ürünleri, evde büyük kolaylıklar sunuyor.

Arçelik markalı beyaz eşya modelleri ile ilgili olarak ihtiyaç duydukları bakım hizmetleri ve kaşı karşıya kaldıkları arızalanmalar ile ilgili olarak onarım servis hizmetlerini modern ve teknolojik olarak sunmaktayız.  Bu sayede Arçelik markalı çamaşır makinenizde oluşabilecek her tür arıza için en kısa süre içerisinde kaliteli servis hizmeti sağlamaktayız. Pendik Arçelik Servisi için en sık olarak gelen arıza müracaatı ise çamaşır makinesinin deterjan çekmecesinden su kaçırmasıdır. Arçelik markalı çamaşır makinelerinizde oluşan bu gibi arızalar ilk olarak çamaşır makinenizin giriş suyunun basıncı fazla olabilir, bu yüzden şebeke suyu musluklarını kısarak çamaşır makinenizin giriş suyu basıncını düşürebilirsiPendik Arçelik Servisiniz.

Eğer sorun çözülmediyse taşıyıcı ayaklar dengede olmayabilir, bu yüzden taşıyıcı ayakları dengeye getirmelisiniz. Bu işlemde çamaşır makinenizin deterjan çekmecesindeki su kaçırma sorununa çözüm olmazsa deterjan çekmecesi yerine tam oturmuyor ya da çekmecede çatlak olabilmektedir. Bu noktada çekmeceyi yerinden çıkarıp, iyice temizledikten sonra yerine yeniden takmanız gerekmektedir.  Eğer çatlak var ise Pendik Arçelik Servisi merkezimize başvurmanız gerekmektedir. Servisimiz çekmecedeki çatlak tamir edilebilir düzeyde ise tamiri gerçekleştirmektedir. Ancak değişim gerekiyor ise orijinal Arçelik deterjan çekmecesi ile değişimi gerçekleştirilmektedir.